Tai Chi Poznań, obozy Tai Chi Chuan, Qi Gong oraz Zhong Xin Dao I Liq Chuan

Ćwicz Tai Chi na obozach Wu Wei

Każdego roku Wu Wei organizuje szereg wyjazdów i obozów treningowych poświęconych Taiji oraz Qi Gong. Dbamy o to, aby miejsca, do których jeździmy, zapewniały komfort i relaks na łonie natury, z dala od cywilizacji. Spokojne agroturystyki w otulinie Puszczy Noteckiej, spływy kajakowe – to klimaty, których można się spodziewać. Przedstawiamy kalendarz na 2018 rok.

 

1. WIOSENNY OBÓZ TAIJI ŻURAWINIEC:

1–3.05 (wtorek–czwartek). Koszt: 400 zł.

 

Weekend majowy? Zapraszamy na skraj Puszczy Noteckiej. Dwa dni z Taiji pozwolą odzyskać balans i zaczerpnąć nowej energii na wiosnę.

 

2. WARSZTATY Z HOWARDEM CHOY'EM:

5–6.05 (sobota–niedziela). Koszt: 300 zł.

 

Howard Choy to jedna z tych osobowości, z którymi każdy człowiek zainteresowany Wschodem, Taiji czy Feng Shui powinien się zetknąć przynajmniej raz. Nauczyciel odwiedzał Polskę już wielokrotnie, gościł również na seminariach i obozach organizowanych przez Wu Wei. Dokładamy wszelkich starań, aby przybył również na tegoroczne warsztaty.

 

3. SPŁYW KAJAKOWY RZEKĄ OBRĄ:

14–17.06 (czwartek–niedziela). Koszt: 450 zł.

 

Spływy kajakowe połączone z treningiem Taiji to już tradycja szkoły Wu Wei. Serdecznie zapraszamy!

 

4. OBÓZ QI GONG SILNA NOWA:

18–24.06 (poniedziałek–niedziela). Koszt: 1200 zł.

 

Silna Nowa to miejsce położone na uboczu cywilizacji w Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Zasięg telefonii komórkowej błądzi tam tylko zawiany wiatrem, a szosa jest na tyle daleko, że bez większych problemów udaje się o niej zapomnieć już po kilku godzinach. To doskonałe miejsce na relaks i odnowę sił witalnych przy ćwiczeniach Qi Gong. Całokształtu dopełnia przepyszna kuchnia. Posiłki, przy pogodzie spożywane na świeżym powietrzu pod konarami rozłożystej lipy, to jakość sama dla siebie.

 

5. LETNI OBÓZ TAIJI ŻURAWINIEC:

27.08–2.09 (poniedziałek–niedziela). Koszt: 1200 zł.

 

Jeśli chodzi o dystans od cywilizacji, to Żurawiniec nie ustępuje wiele Silnej Nowej. Kraina lasów, jezior i rozległych łąk sprzyja kontemplacji, izolacji i... intensywnym ćwiczenion Taiji. Letnie obozy w tym spokojnym miejscu to jedna z najstarszych tradycji szkoły Wu Wei. Serdecznie zapraszamy!

 

WARTO ODNOTOWAĆ RÓWNIEŻ:

Szkoła Wu Wei jest jednym z większych ośrodków Zhong Xin Dao I Liq Chuan w Polsce. Intensywnie działamy również jeśli chodzi o organizację warsztatów i spotkań z uznanymi nauczycielami tej niezwykłej sztuki walki. Serdecznie zapraszamy na treningi z Dimą Siomau (25.03 w Poznaniu w Centrum Jogi Harmonia na ul. Gnieźnieńskiej), spotkanie i obóz z Mistrzem Sam Chinem (kompleksowe informacje na http://zxd.pl oraz http://iliqchuan-poznan.pl) oraz obóz letni z Joshem Craigiem (informacje na stronie http://internal-arts-training.com/workshops/summer-camp-in-poland-2018/).

 

KONTAKT:

Na ewentualne pytania odnośnie organizowanych przez Wu Wei wyjazdów chętnie odpowie Jacek Krajewski – tel. 601 713 044