Instruktorzy I Liq Chuan Poznań

Nowy grafik treningów I Liq Chuan

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Choć nie wyglądamy z tęsknotą opadłych liści ani przydługich wieczorów, to jednak regularnych treningów – i owszem! Miło nam zatem ogłosić nowy grafik spotkań dla grup trenujących I Liq Chuan. Zmiany w treningach Tai Chi Chuan ogłoszone zostaną później (o ile wszystko nie zostanie po staremu).

 

Grupy ILC trenują we wtorki i piątki od 19:30 do 21:00 (odpowiednio: szkoła tai chi Jadeit na ul. Bastionowej oraz Dom Harmonia na ul. Gnieźnieńskiej) oraz w czwartki od 11:00 do 12:30 (ponownie ul. Bastionowa). Zajęcia obejmują zasadniczo materiał pierwszych trzech stopni ILC, od ćwiczeń podstawowych po formę 21-ruchową. Trenujemy też wstępne ćwiczenia związane z wirującymi dłońmi. Serdecznie witamy każdą osobę, chcącą rozpocząć przygodę z tą fascynującą sztuką walki. Jesteśmy zrzeszeni w CFILCA, a nasi trzej instruktorzy (Jacek Krajewski, Łukasz Braciszewski i Tomek Dudarski) zdawali egzamin instruktorski przed samym Sifu Sam Chinem.

 

Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego z Jackiem Krajewskim, który jest głównym instruktorem i „centrum logistycznym” szkoły Wu Wei. Telefon: 601 713 044.

 

Tutaj można znaleźć kilka dodatkowych informacji o nowym naborze.