Tai Chi w Poznaniu jesienią

Zapisy, rekrutacja, reaktywacja

Szanowni bywalcy zajęć, treningów, obozów, jak również wszyscy, którzy chcą zacząć przygodę z chińskimi sztukami walki! Nadchodzi wrzesień, a zatem miesiąc, w którym wznawiamy nasze regularne spotkania. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz do zapisywania się wszystkie osoby, które chciałyby w nadchodzącym sezonie ćwiczyć w którejś z grup Wu Wei.

Spotkania Tai Chi odbywać się będą najprawdopodobniej zgodnie z dotychczasowym harmonogramem. Osoby regularnie ćwiczące po prostu przychodzą na zajęcia jak zwykle. Osoby nowe prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny z Jackiem Krajewskim, tel. 601 713 044.

 

Prowadzimy też nabór do naszej grupy I Liq Chuan. Zapraszamy zarówno osoby, które nigdy jeszcze nie miały kontaktu z tą sztuką walki, jak również tych, którzy chcieliby trenować do stopnia 2. uczniowskiego włącznie. Pozostajemy w ścisłym związku z warszawską szkołą I Liq Chuan Włodzimierza Hrymniaka, trenujemy również podczas wyjazdowych seminariów z uznanymi instruktorami, jak Joshua Craig czy Daria Sergiejewa, oraz Mistrzem Sam Chinem. Informacji udziela Jacek Krajewski, tel. 601 713 044. Regularne treningi I Liq Chuan startują w centrum Tygrys na Naramowicach w pierwszy piątek września.