Dom pod Lipą

Czerwiec z Qigong (Chi Kung)

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na czerwcowy obóz Qigong. Organizujemy go w Domu pod Lipą w Silnej Nowej – pięknym i ustronnym zakątku otulonym lasami w Pszczewskim Parku Krajobrazowym. Okolica jak najbardziej sprzyja wyciszeniu i odpoczynkowi od codziennego zgiełku i pośpiechu. Spokojnie można więc potraktować obóz po prostu jako czas relaksu.

Qigong – spokojny ruch, współgrający z oddechem, znakomicie wpływa na krążenie, stawy, postawę i ogólne samopoczucie. Nie wymaga przy okazji wielkiej gibkości i sprawności, mogą go więc ćwiczyć osoby w każdym wieku. Regularne ćwiczenie pomaga natomiast wzmiankowaną sprawność wyrobić. Po tygodniu w Domu pod Lipą, wypełnionym regularnymi treningami, każdy odczuje przypływ energii.

Dom pod Lipą Silna Nowa

Lokum (jak widać na zdjęciu) sprzyja tego rodzaju aktywnemu wypoczynkowi. Pokoje są skromne, ale schludne i wygodne. Sala ćwiczeń – przestronna i jasna. Pyszna wegetariańska kuchnia bez wątpienia przypadnie do gustu również nie-wegetarianom, a okoliczne lasy i jezioro niejednego (lub niejedna) skuszą na długi spacer.

Dom pod Lipą Silna Nowa

Obóz odbędzie się w dniach 15 – 21 czerwca. Koszt to 1100 zł od osoby. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zgłaszania się u Jacka: 601 713 044.