Jacek Krajewski, Oslo, seminarium I Liq Chuan z Mistrzem Sam Chinem (foto: www.ilc.no)

Instruktor w rozjazdach

W styczniu i na początku lutego nasza kadra – w osobie Jacka – udała się na kilka wyjazdowych seminariów z I Liq Chuan. Dwa spotkania – w Oslo oraz w Londynie – prowadzone były przez Mistrza Sam China. Trzecie seminarium odbyło się w Warszawie, prowadziła je Daria Sergiejewa.

Seminaria prowadzone przez Mistrza oraz tak zaawansowaną i doświadczoną instruktorkę, jak Daria, to nieocenione źródło informacji o przeróżnych niuansach, których znajomość przekłada się na duże postępy w treningu. Na spotkania w Oslo i Londynie przybyło około 20 osób z kilku krajów, na przeróżnym poziomie zaawansowania i o zróżnicowanym doświadczeniu (były np. osoby trenujące inne sztuki walki, jak Muay Thai). Każdy mógł wynieść z nich coś dla siebie. Do Oslo, oprócz Jacka, jako reprezentant naszej początkującej ekipy, pojechał również Łukasz, widoczny na zdjęciu z Mistrzem Sam Chinem.

Oslo, Łukasz i Sam Chin (foto: www.ilc.no)

Seminarium w Warszawie miało inny charakter, było bardziej intensywne i szczegółowe. Tego rodzaju spotkania są szczególnie cenne dla osób, które przeszły już jakąś drogę w I Liq Chuan. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy jeździć na nie silniejszą grupą.