I Liq Chuan – seminarium w Poznaniu

Styczniowe seminarium z I Liq Chuan

18 stycznia, mglistego, niedzielnego poranka, spotkaliśmy się z Włodzimierzem Hrymniakiem na seminarium poświęconym podstawom I Liq Chuan. Było to nasze kolejne spotkanie z tym doświadczonym instruktorem; poprzednie odbyło się w listopadzie ubiegłego roku. Program był intensywny i satysfakcjonujący.

 

Spotkanie poświęcone było budowaniu koordynacji ruchów, zaangażowaniu (czyli aktywnemu kontaktowi z partnerem/przeciwnikiem) oraz powtórzeniu 15 ćwiczeń podstawowych. Pierwsza dziesiątka tych ćwiczeń jest wymagana do zdania egzaminu na 1. stopień uczniowski I Liq Chuan, do czego cześć naszej grupy intensywnie się przygotowuje. Wykazaliśmy zapał i wnikliwość, dzięki czemu wiele naszych wątpliwości zostało rozwianych :)

 

Wkrótce nadarzą się kolejne okazje do spotkań z uznanymi trenerami I Liq Chuan – część wyjazdowa, część u nas w Poznaniu. Zaprosiliśmy Włodka na seminarium pod koniec lutego i mamy nadzieję, że dojdzie ono do skutku. Tymczasem w lutym, marcu i kwietniu do Warszawy przyjadą Daria Sergiejewa, Joshua Craig i Mistrz Sam Chin. Więcej szczegółów znajduje się tutaj.

 

Śledźcie informacje na naszej stronie i na naszym profilu facebookowym. Jeżeli chcecie zacząć ćwiczyć I Liq Chuan w Poznaniu, to zapraszamy na treningi.

   

Seminarium trwało sześć godzin. Odbyło się w Szkoleniowo-Rekreacyjnym Centrum Sztuk Walk „Tygrys” w Poznaniu.